מרכז רפואי כרמל חיפה

המלצה – בית חולים כרמל המחלקה המתמחה בבעיות לב וכלי דם!

בבית חולים כרמל ישנו את המכשור המתקדם ביותר בתחום הלב וכלי דם, כמו כן הוא פועל לצד שורה ארוכה של טובי הרופאים בארץ במחלות לב, יחד עם זאת הרופאים עובדים גם בקהילה קח שגם במידה והמטופל רוצה לעבור לטיפול בתוך הקהילה בקופת חולים הוא יוכל להמשיך את הטיפול אצל אותו הרופא שמכיר את ההיסטוריה הרפואית של המטופל ויוכל לתת לו טיפול הרבה יותר טוב, וכמובן להמשיך להישאר בידיים טובות.

במסגרת המרכז הוקמו יחידות חדשות לצד הרחבה משמעותית של יחידות קיימות, והוא כולל:

טיפול נמרץ לב, מחלקת האישפוז הקרדיולוגית, ניתוחי לב וטיפול נמרץ לניתוחי לב צמוד במחלקה. יחידת צנתורים מתקדמת כולל חדר השהייה צמוד.

יחידה לקרדיולוגיה בלתי פולשנית – אקו לב. יחידה לאי ספיקת לב . יחידה חדשה למחקרים קליניים.  מרכז מתקדם לטיפול בהפרעות קצב . יחידה לטיפול בהפרעות בשומני הדם.

התמחות בתחום הסיטי הלבבי כולל פיענוח מתקדם באמצעות תוכנות יעודיות לסיטי וMRI.

מחלקת כלי דם המתקדמת של כרמל מטפלת במגוון בעיות הקשורות למערכת העורקית הורידית והלימפתית. המחלקה פועלת בשיתוף עם מעבדת כלי דם משוכללת (במכון מור) והיחידה לרדיולוגיה פולשנית . בשיתוף פעולה זה מיושמות הטכנולוגיות החדשניות לטיפולים הכוללות: סטנט- גרפט, ניתוחים לפרסקופים, תומכנים ולייזר. מחלקת כלי דם בכרמל , מתמחה בטיפולים של מחלות הוותין הבטני והחזי, מעקפים לרגליים (הצלת גפיים בחולים סכרתיים), עורקי התרדמה (למניעת אירוע מוחי) ועורקים וורידים לאברים שונים בגוף.

בואו לבקר באתר של בית חולים כרמל להתרשם בעצמכם!